Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Dreadlord

Stran: [1] 2 3 ... 25
1
Prodám herní účet / Re:[KOUPÍM] Shakes & Fidget /lvl230+
« kdy: Říjen 29, 2012, 10:02:17 dopoledne »
Mám účet na serveru 3 jedná se o Průzkumníka 262Lv.. Už jsem do něj přestal nedávno investovat držím se v top 150-170.. Jinak hub lze darovat 5810.. Jinek jsem jich nespočet investoval do různých cechu.. Takže na něj bylo zakoupeno přibližně 7500Hub..

2
Prodám herní účet / Re:/P/ Účet na S&FGame.cz
« kdy: Květen 27, 2012, 13:36:47 odpoledne »
No buď neuměj číst příspěvky, nebo prostě ty komentáře a fórum 'zloději' nečtou... :laugh:

..
A nebo je jejich inteligence opravdu vysoká  :laugh:  :kuk:

A u tebe je to co? :)

3
Prodám herní účet / Re:/P/ Účet na S&FGame.cz
« kdy: Květen 26, 2012, 22:57:30 odpoledne »
Doufám, že se někdo nechá zas primitivně okrást  :laugh:

Jako třeba ty viď? =D

4
Prodám herní účet / /P/ Účet na S&FGame.cz
« kdy: Květen 26, 2012, 20:38:22 odpoledne »


Prodám účet na S&FGame.cz. Jedná se o účet na světě 3, pozice 126, úroveň 252, Průzkumník.

Cena - 6x SMS ( Jedna SMS = 99Kč )

5
Prodám herní účet / Re:koupím SFgame za smsky
« kdy: Květen 15, 2012, 16:43:11 odpoledne »
Jo Romane co "ti" na to? :)  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

6
Dreadlord je pravda že tě nedávno okradli o email?

Co tě to zajímá? :)

7
Jsem zloděj co okradl zloděje a s tím se rád pochlubím.. :))


8
Proč by jsem to taky tajil néé? ;D

9
Hele a tohle tam ted vymejslel tech 12 Minut(Cca) ?  :laugh: :laugh: :laugh:

No :)) Celou dobu sedím u Onlinefora a sleduju co sem hodíte za odpověď :) A pak se na to snažím čtvrt hodiny odpovědět!  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

10
Dobrý :D Já se okrást nenechal tak cajk :D Hele neboj názor mám stejnej na tebe :D Ae zas tak to neprozivam :)
Jak koukam bavim se s nejakym nervoznim clovekem(nerikam deckem)a jeste si neco udelas :D Nema to cenu :)

A co te tak jebe ? To jak dostavas ode vsech ? Nejde ti dobre to kradeni ? Nezvladas to psychicky ? :D  :laugh: :laugh: :laugh:
Jako já nevim co tě k tomu vede :D

PS:Aby ses neptal proc se s tebou bavim tky jako .... :D Me hrozne bavej tvoje reakce,aby bylo dopredu jasno :D  :laugh: :laugh: :laugh: Chcípám :D Za to palec na horu :D

 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Strašně mi to nejde no! =D A myslíš, že mě sere něco na fóru? Proč by mělo? Tady si to jen nádherně vybíjím.. :) Ani mi to tak ale nepřijde že dostávám ode všech :) Nejdříve to schytali solidně oni. :) Myslíš že jsem nepočítal s tím že budou říkat pozor on krade! :O Jak říkám neokrádal jsem nikdy, ale jakmile jsem vlezl sem tak mě hned 1 den někdo okradl o SF :) Což o to účet jsem si bez sebemenších problémů vzal zpět i když byl změněný e-mail ono je jednoduché zjistit u vás vocasů heslo když máte všude to samé.. :) Potom jsem už nikdy neskočil na dej první.. :) Trošičku jsem odbočil ne? :) Nevadí..
PS: Baví mě číst vaše zprávy ve kterých mi píšete o tom jak jste mě nehorázně setřeli  :laugh: :laugh: Myslíte si že vypadám nějak takhle? "  :( :( " :)) Až mi z toho slza ukápla no! :(  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

11
Já se ozývám snad všude! A klidně si mluv s Wohnoutkou! Je mi to i řiti! Ale je to problém no on než ten druhej vleze na účet tak to chviličku trvá, ale jako klidně jsem i Wohnoutka myslím že mluvím za oba když ti řeknu, že jsi dobrej čurák a ostatní taky když se necháte okrást i 5x za sebou a pak si stěžujete! (finger) nastavkundy!  :laugh:

12
Zalez chujomrde!

13
Tak si polibte prdel čůráci zasraný, nikoho jsem neokradl a neměl jsem to ani v plánu, ty peníze jsem potřeboval a když jsem nikoho neokradl tak nechápu proč jsem dostal -4 karmy, jen že jsem jako napsal 100% žádný podvod atd a vypadalo to že kecám? tak jsem nekecal, na tu hru nemám čas a proto jsem se ji chtěl zbavit! Vyližte si vy malý zmrdi, co si jen stěžujou, že je někdo okradl!  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( PS: Doufám že dostanu banána ty točící se revolvere

Jojo jsou to debilové! Proto jdu jinam kde je vstup pro lidi s věkem 16+ tam bude aspoň obchod na úrovni tady když jsem poprvé přišel tak mě okradli a od té doby to dělám všem těm debilům taky! Větší část co si na mě nejvíce stěžuje se mě nejdříve pokusli okrást a pak to schytali několikanásobně! A nejvíce oberfranc. Tak zdarec kokoti vymrdaný! Časem si uvědomíte, že tohle fórum má tak 7% normálních lidí a z toho 6% neleze do sekce "Koupím, prodám, vyměním, daruji účet" !  :laugh:


14
Zloději herních účtů / Re:DreadLord
« kdy: Květen 11, 2012, 21:10:17 odpoledne »
Jo! Přesně tak! ;)  :laugh:

15
Prodám herní účet / Re:Prodej účtů na S&Fgame.cz levně, spěchá!!!!!!!!
« kdy: Květen 10, 2012, 16:41:26 odpoledne »
To ano, ale i tak.. =D

Stran: [1] 2 3 ... 25